MHP’li Vekil Kaşıkçı’ya göre:

MHP’li Vekil Kaşıkçı’ya göre:

İyisiyle kötüsüyle, 2021 yılı ve 2022 beklentileri…

İlimiz MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, 2021’in olumlu-olumsuz yönleriyle geride kaldığını hatırlatırken, 2022’de ilimiz ve ülkemiz insanları açısından her şeyin daha iyi olması için odaklanmak gerektiğini bildirdi.

MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’nın mesajı şöyle:

“Maalesef, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan kovid-19 virüsü salgını nedeniyle kayıplarımız oldu. Ülkemizde bu hastalığı yenmenin tek yolunun ‘Temizlik, Maske ve Sosyal Mesafe’ kuralı olduğunu, kaybettiğimiz canlarla öğrendik. Buradan bir kez daha, kovid-19 virüsü salgını nedeniyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Bu süreç içerisinde kendilerinden manevi güç aldığımız Yüce Milletimizin her zaman emrinde olmanın gayreti içerisinde olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bir yandan milletimizden aldığımız güçle milletimizin sorun ve sıkıntılarına yönelik çözüm ararken, diğer yandan da ülkemizin bekası için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önemli çalışmalarda bulunduk.

Ülkemizin sınırları, devletimizin medarı iftiharı olan kahraman Polisimiz ve Mehmetçiğimizle canı pahasına korunurken, vatan savunması sırasında da kaybettiğimiz Şehit ve Gazilerimiz de oldu. Buradan; başta vatanımızın var olması, bayrağımızın düşmemesi, ezanımızın dinmemesi ve bu kutsal toprakları yaşatmak için canını veren kahraman polis ve askerlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Gazilerimize de yaşamlarında sağlık diliyorum.

Devletimizin ilelebet payidar kalabilmesi ve geleceğe umutla bakabilmesi için, Genel Başkanımız Lider Devlet Bahçeli’nin önderliğinde, Milliyetçi Hareket Partisi’nin devlet politikaları doğrultusunda görevimizi yapmanın gayreti içerisindeyiz.

Milli ve ahlaki değerlere sahip çıkarak yaşamımızı sürdürmek, geleceğimizi emin ellerde tutabilmek için her zamankinden daha çok çalışacağımızı biliyor ve bu doğrultuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılını acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, hüznüyle geride bırakırken, karşılayacağımız yeni yılın, başta ülkemiz ve aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam coğrafyasına sağlık, mutluluk, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, 2022 yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygı ve sevgilerimle.”

-Cemil Yıldız-