Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’li Vekil Lütfi Kaşıkçı…

Hatay Büyükşehir Belediyesini ağır

Hatay Büyükşehir Belediyesini ağır eleştirdi:

Su’ya Hasret Gibi, Parke ve Asfalt Yola Hasret Kaldık!

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, ilimiz Antakya başta olmak üzere, değişik ilçelere bağlı yerleşim birimlerindeki yolların çamur deryasına döndüğünü ve çukurlarla dolu olduğunu kaydederek, Hatay halkının suya hasret kaldığı gibi, parke ve asfalt yollara da hasret kaldığını savundu.
Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, “Su’ya hasret ettiğimiz gibi, parke ile asfalt yollara da hasret kaldık. Gözlerimiz, ‘dikkat yol çalışması var’ tabelası arar oldu” diyen MHP’li Vekil Lütfi Kaşıkçı, şunları dile getirdi:
“Hataylı hemşerilerimiz, ‘dikkat yol çalışması var’ veya ‘yol çalışması sırasında çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz’ tabelalarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyor. 11 yıllık belediye başkanlığı sonrası Hatay’ın durumu bu şekilde olmamalıydı. Medeniyetler beşiği Hatay’ın, bu yüzyılda suya hasret gibi, parke ve asfalt yola muhtaç bırakılması gerçekten içler acısı.”
MHP’li Vekil Lütfi Kaşıkçı, bu paylaşımı sonrası, “Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmayan köy-mahalle yollarını buradan paylaşacağım. Yapılanlar için de teşekkür edeceğiz” dedi ve çamurlu, çukurlu yolların yer aldığı yerleşim birimlerini sosyal medya hesabında tek tek duyururken de şöyle sıraladı:
-Kırıkhan Arpalıuşağı Mahallesi Yolu
-Defne Gültepe Mahallesi Yolu
-Kumlu Kırcaoğlu Mahallesi Yolu
-Antakya Madenboyu Mahallesi Yolu
-Reyhanlı Varışlı Mahallesi Yolu
-Antakya Yaylacık Mahallesi Yolu
-Antakya Oğlakören Mahallesi Yolu -Cemil Yıldız-