Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Barış Atay’ın Aracına Sabotaj mı?

TİP Genel Başkan Yardımcısı

TİP Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, araçlarının teker bijonlarının seyir halindeyken çıktığını, 5 bijonun ise gevşetilmiş olduğunu söyleyerek, “Tahmin ettiğimiz şey olmadığını umuyoruz” dedi.
Milletvekili Atay, paylaşımında şunlara yer verdi:
“Antakya’da ve bölgede Partimizin faaliyetlerinde kullandığımız araç… Yolda giderken, 2 bijon yerinden çıktı. Servis, 5 bijonun da gevşetilmiş olduğunu belirtti. Bu müdahalenin, tahmin ettiğimiz şey olmadığını umuyoruz. O yüzden uyarıyoruz! Sorumlusunu ya siz bulursunuz ya da biz!”
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Atay’a destek paylaşımında bulunarak, “Bu çok vahim bir duruma işaret ediyor. Şüphesi bile kabul edilebilir değil. İçişleri Bakanlığı’nın bu konunun üzerine ciddiyetle gitmesini bekliyoruz. Barış Atay Vekilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.
Kolluk kuvvetleri konuyu her yönüyle araştırıyor…
Hatay Valiliği, Milletvekili Atay’ın paylaşımının ardından, konunun kolluk kuvvetlerince her yönüyle araştırıldığını bildirdi. Valilik’ten yapılan açıklamada, bugün sosyal medya hesabı üzerinden Milletvekili Atay’ın, “Antakya’da ve bölgede kullanmış oldukları aracın 2 bijonunun yerinden çıktığı, 5 bijonunun da gevşetildiği” yönünde bir paylaşımda bulunduğu belirtildi.
Açıklamada, şunlar kaydedildi:
“Konuyla ilgili olarak, ne Valiliğimize ne de kolluk kuvvetlerimize bu yönde herhangi bir başvuruda bulunulmamıştır. Olayın sosyal medya hesapları üzerinden öğrenilmesinin ardından ilgililerle yapılan telefon görüşmesinde, konuyla ilgili herhangi bir şikayetlerinin olmadığı tarafımıza bildirilmiştir. Buna rağmen konu, kolluk kuvvetlerimiz tarafından her yönüyle araştırılmaktadır.”  Mehmet ÖZGÜN