Milyonfest’e Çelik Damgası

Milyonfest’e Çelik Damgası

Arsuz Festivali ilk gecesinde, ÇELİK, binlerce kişiyi coşturdu…

Bugün; Selda, Halil Sezai, Flört Sahne Alacak

Bu ayın başında yapılma-sı gerekirken, pandemi kısıtlamaları nedeniyle 19-22 Ağustos tarihlerine ertelenen Arsuz Milyonfest etkinlikleri, Perşembe akşamı başladı. Perşembe gecesi Arsuz Gözcüler Halk Plajı’nda binlerce kişi, özellikle Çelik konserinde büyük bir coşku yaşadı.
Arsuz’da, 12 sanatçıyı müzikseverlerle bir araya getirecek olan açık hava festivali Milyonfest, bugün ve yarın da devam edecek. Arsuz Gözcüler Plajı’nda Perşembe gecesi başlayan ve 22 Ağustos Pazar günü sona erecek olan Milyonfest Arsuz’un ilk gününde Çelik, Hey! Douglas ve Seren Sındık sahne aldı.
Ünlü sanatçı Çelik, geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarını seslendirirken, müzikseverler, konser sonunda sanatçıyı uzun süre alkışladı. Pandemi dolayısıyla, kademeli normalleşme sürecinde İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen tedbirlerin uygulandığı festivalde temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyulması için gerekli önlemler de alındı.
Festival kapsamında, dün akşam da Athena, Ceza ve Sena Şener sahne aldı. Arsuz Milyonfest’in Cumartesi ile Pazar günleri programı da şöyle:
21 Ağustos Cumartesi:
Selda Bağcan, Halil Sezai, Flört
22 Ağustos Pazar:
Teoman, Manga, Eypio
-Haber/ Selvi Günay-

(Visited 1 times, 1 visits today)