Mithat Baklacı’ya Plaket

Mithat Baklacı’ya Plaket

Defne-Gümüşgözeli Dişhekimi Mithat Baklacı’ya, kamudaki hizmetleri dolaysıyla Teşekkür Plaketi verildi. Kumlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Arif Yeniçeri, Kumlu’daki hizmetleri dolayısıyla, emekliye ayrılan Dt. Mithat Baklacı’ya plaketini takdim ederken, Kumlu Devlet Hastanesi’nden de şu paylaşım yapıldı:

“Kurumumuza ve Kumlu halkına uzun yıllar hizmet veren Dişhekimi Mithat Baklacı’nın emekliliğe ayrılması sebebiyle, kendisine plaket takdim edildi. Başhekim, Uzm. Dr. Arif Yeniçeri, üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek, sağlık ve huzur içinde bir yaşam temennisinde bulundular.”

Emekliye ayrılan, aynı zamanda Türk Dişhekimleri Birliği Denetmeni, Hatayspor Kulübü Yöneticiliği de yapan Mithat Baklacı, kendisine yapılan bu jeste teşekkür ederken şunları paylaştı:

“Kumlu’da çalışmak büyük bir keyifli. Kumlu halkına saygı ve selamlarımı sunuyorum. Teşekkürler Kumlu Halkı. Teşekkürler Dr. Arif Yeniçeri (Başhekim). Teşekkürler Mehmet Döner (Hastane Müdürü). Teşekkürler tüm mesai arkadaşlarım.” -Cemil Yıldız-