Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MKÜ’lü Kızlar Erzurum’da

Üniversiteler Kız Tenis Turnuvasına

Üniversiteler Kız Tenis Turnuvasına 9 İl katılıyor

Erzurum Sanat Kampı’na katılan üniversiteli gençler, Masa Tenisi Turnuvası’nda buluştu. Dereceye giren öğrencilere, madalya ve kupa verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki Kredi Yurtlar Kurumu organizasyonunda, 6. Tematik Kış Kampı’na katılan üniversiteli kız öğrenciler, Masa Tenisi Turnuvası’nda ter döktü.

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğini yaptığı ‘Güzel Sanatlar Kampı’na, ilimiz Hatay yanı sıra Osmaniye, Muğla, Bolu, Kahramanmaraş, Samsun, Sinop, Zonguldak ve Uşak’tan, üniversitede okuyan kız öğrenciler katıldı, masa tenisi turnuvasında ter döktü.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarında kalan ve Erzurum Güzel Sanatlar Kampı’na katılan öğrenciler için boş zamanlarda çeşitli etkinlikler düzenlenirken, Erzurum Kazım Karabekir Kız Yurdu’nda kamp yapan öğrenciler için düzenlenen masa tenisi turnuvası, oldukça keyifli geçti. Dokuz ilden gelen öğrencilerin kıyasıya yarıştığı masa tenisi turnuvasında dereceye girenlere, madalya ve kupa verildi.

Erzurum’da Cuma gününe kadar devam edecek olan Güzel Sanatlar Kampı’na katılan gençler için çeşitli aktiviteler düzenlenmeye devam edilecek.

-Selvi Günay-