Müdür, 5 okulu gezdi

Müdür, 5 okulu gezdi

Öğretmenlerle ve öğrencilerle buluştu, istekleri dinledi, gördüklerini anlattı, eksiklerin tamamlanmasını istedi, inşaatı süren okullardaki çalışmaların hızlandırılmasını istedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, hafta başında Defne ilçesinde 5 okulu gezdi. Hızlı bir ziyaret trafiği ile 5 okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, gittiği okullarda öğretmen ve müdürlerin isteklerini dinledi, kendi isteklerini aktardı, bu arada öğrencilerle de sohbet etti. İl Müdürü, onlardan derslerine çok çalışmalarını istedi. İl Müdürü, inşaatı süren okullarda yapıların en kısa sürede tamamlanması için hızlı şekilde çalışılmasını da istedi. İl Müdürü Kemal Karahan, okul gezilerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan’la birlikte gerçekleştirdi.
Salı günü, Defne ilçesindeki bazı okulları ziyaret ederek incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ile birlikte; Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Anaokulu, Harbiye Selman Nasır Eskiocak İlkokulu, Yeşilpınar Ortaokulu, Yeşilpınar ÇPAL ve Davut İbrahim Eskiocak İlkokulu’nda incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında, okul müdürlerinden okulların genel durumu ve ihtiyaçları ile ilgili bilgiler alan İl Müdürü KARAHAN, öğretmenlerle ve öğrencilerle sohbet ederek isteklerini dinledi. Okulların bölümlerini de gezen Müdür Karahan; okul idarecilerine, öğretmenlere, öğrencilere ve personele başarı diledi. -Mehmet Özgün-

 

(Visited 4 times, 1 visits today)