Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Müftülük programlaması ile…

Gençlere Sabah Namazı İlimiz

Gençlere Sabah Namazı

İlimiz Müftülüğü tarafından, gençlerle birlikte sabah namazı buluşması ve “Diyanet Gençlik Hatıra Ormanı” etkinliği düzenlendi.
Antakya İlçesi Narlıca Mahallesi’nde bulunan Cuma Kahraman Camii’nde sabah namazı buluşması ile başlayan programa, sabah namazı sonrası cemaate hitap eden İl Müftüsü Hamdi kavillioğlu başta olmak üzere, İl Gençlik Koordinatörleri Hilmi Benli ve Zübeyde Dokur, İl Müftülüğü’nde Manevi Danışman olarak görevlendirilen personel ile TOBB İmam Hatip Lisesi Müdürü Hanifi Tuncer, Kredi Yurtlar Kurumu’nda kalan üniversite öğrencileri, İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. Namaz sonrası, çorba ikramı yapıldı.
Sabah Namazı buluşmasının ardından, Tarım ve Orman Bakanlığı’nca; ülkemizde ağaç ve orman sevgisini geliştirmek, toplumun bütün kesimlerinin çevreye olan duyarlılıklarına katkı sağlamak gibi hedeflerle ülke genelinde düzenlenen “11 Kasım Ağaçlandırma Etkinliği” kapsamında, İl Gençlik Koordinatörleri, KYK ve TDV üniversite öğrenci yurtlarındaki manevi danışmanlar öncülüğünde, gençler ve vatandaşlar ile birlikte “Diyanet Gençlik Hatıra Ormanı” etkinliğine geçildi ve 50 adet fidan dikimi yapıldı. -Mehmet Durmaz-