Mullaoğlu ve Savaş teşekkürü

Mullaoğlu ve  Savaş teşekkürü

CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu ile Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş, ayrı ayrı mesajlarla, Cumartesi günkü CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu mitingine katılım gösterenlere ve destek verenlere teşekkür etti.
CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu mesajında şöyle dedi:
“Sayın Genel Başkanımızı bağrına basan ve çok güzel ağırlayan Hatay halkına yürekten çok teşekkür ederim. Çok güzel misafirperverlik yapan CHP İl Yönetimine, İlçe Başkanları ve Yönetimlerine, Kadın Kolları ve Yönetimlerine, Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimlerine, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve ekiplerine de yürekten çok teşekkür ediyorum.”
Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş da mesajında, mitinge katılanlara, emek ve destek verenlere teşekkür etti. Lütfü Savaş’ın teşekkür mesajı şöyle:
“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kadim şehrimiz Hatay’ı onurlandırmasında bizleri yalnız bırakmayan İl Örgütümüze, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, işadamlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, kanaat önderlerimize, emniyet güçlerimize, muhtarlarımıza ve eşlerine, basınımızın güzide temsilcilerine, belediyemizin vefakar çalışanlarına ve en önemlisi de misafirperver Hatay halkına, hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Biz, kocaman bir aileyiz, hep beraber güzeliz. Toplu açılış törenimize katılarak bizleri bu önemli günde yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Daima el ele ve gönül gönüle olacağız.” -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)