Ne Dediler?

Ne Dediler?

Göztepe ve Hatayspor Teknik Direktörlerinin maç sonrası görüşleri…

Çarşamba akşamı İzmir Gürsel Aksel Stadı’nda oynanan ve Bordo-Beyazlı ekibin 2-0 galibiyetiyle sonuçlanan Göztepe-Hatayspor maçı sonrası, iki takımlın teknik direktörü maçı değerlendirdi.
Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro, “Önümüzdeki süreçte yine elimizden gelenin en iyisini yaparak, bu kısa süreçte en iyi sonuçları almak için mücadele edeceğiz” derken, Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan ise “Galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz” açıklaması yaptı.
MAESTRO: KÖTÜ OYNAMADIK
Süper Lig’de konuk ettiği Atakaş Hatayspor’a 2-0 mağlup olan Göztepe’nin Teknik Direktörü Nestor El Maestro, “Önümüzdeki süreçte yine elimizden gelenin en iyisini yaparak, bu kısa süreçte en iyi sonuçları almak için mücadele edeceğiz” dedi.
El El Maestro, şöyle konuştu:
“Bugün, kötü bir oyun ortaya koymadık. 1-0 geriye düştükten sonra beraberliği yakalamak adına çok fazla pozisyon ürettik, ama bunları değerlendiremedik. Son topları gerektiği gibi sonuçlandıramadık. Bizim için üzücü maçtı, ama müsabakalar çok sıkışık. Yeni gelen bir hoca olarak, neredeyse hiç antrenman yapma fırsatı olmadan maçları oynuyoruz. Önümüzdeki süreçte yine elimizden gelenin en iyisini yaparak, bu kısa süreçte en iyi sonuçları almak için mücadele edeceğiz.”
ERDOĞAN: SERİYİ DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUZ
Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, “Galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz” dedi.
Erdoğan, müsabakadan sonra katıldığı basın toplantısında, önemli bir deplasmanda 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Göztepe’ye göre, 2 gün daha az dinlenerek maça çıktıklarını aktaran Erdoğan, şöyle konuştu:
“Oyuncularımıza, analizlerle rakibimizi anlatmaya ve oynattırmak istediğimiz oyunu anlatmaya çalıştık. İlk dakikalardan itibaren yüksek konsantrasyonla mücadele ettik. Göztepe, zaman zaman baskılı oynadı, ama iyi savunma yaparak gol yemedik. Gol bulduktan sonra daha çok alan bulacağımızı biliyorduk. 2 gol bulduk, başka pozisyonlara da girdik. Bunun sevincini yaşayacağız ve Pazar günkü Fenerbahçe maçı hazırlıklarımıza başlayacağız. Galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz. Bu galibiyeti seyircimize armağan etmek istiyorum. Herkesi Pazar günü stada bekliyoruz.” -Cemil Yıldız-