Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Neresinden alırsanız alın,
DRAM…

Uyuşturucu İçin Hırsızlık Arsuz’da

Uyuşturucu İçin Hırsızlık

Arsuz’da bir genç, yakalandığı uyuşturucu bağımlılığından kurtulamayınca, uyuşturucu satın almak için de para bulamayınca, çareyi hırsızlık yapmakta buldu. Ancak genç, hırsızlık yaparken yakayı ele verdi.
Arsuz İlçe Jandarma Komutanlığın Dedektifleri tarafından, Arpaderesi Mahallesi’nde ikamet eden Ş.Y. isimli şahsın, uyuşturucu madde alabilmek amacıyla hırsızlık yaptığı bilgisinin alındığı kaydedildi. Konuyla ilgili olarak, 10 Mart Perşembe günü Ş.Y. adlı şüpheli şahsın ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda, Türk Telekom Müdürlüğü’ne ait yaklaşık 300 metre uzunluğunda yanmış kablo ile 20 gr kenevir tohumu ve 4 adet uyuşturucu madde içme aparatı ele geçirildi. Olay üzerine, şüpheli Ş.Y yakalanarak gözaltına alındı.
Faili meçhul olayların aydınlatması amacıyla genişletilen soruşturma kapsamında, Ş.Y. isimli şahsın, Arsuz ilçesinde, 2021 ve 2022 yılları arasında, farklı zaman ve yerde meydana gelen 25 adet faili meçhul hırsızlık olayını gerçekleştirdiği; alınan beyanından, kamera ve PTS görüntüleri ile istihbari bilgilerden tespit edildiği öğrenildi.
Gözaltında bulunan şüpheli Ş.Y., Jandarma’daki işlemlerinin tamamlanmasının ardından, 11 Mart Cuma günü sevk edildiği adli makamca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
-Cemil Yıldız-