Nikah Öncesi Şok Gelişme

Nikah Öncesi Şok Gelişme

Gelinin de damadın da Teğmen olduğu nikahı kıyacak Belediye Başkanı nikahtan birkaç saat önce rahatsızlanınca, hastaneye kaldırıldı! Sonra, ne mi oldu?

Kumlu’da hafta içinde yaşanan bir düğün töreni öncesi, çiftlerin nikah töreni unutulmayacak bir anıyla, tatlı bitti.

Gelinin de damadın da Teğmen olduğu nikahtan birkaç saat önce, nikahı kıyacak olan belediye başkanı aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Acilde serum takılan Kumlu Belediye Başkanı, nikah saati gelince, serum şişesini kolundan çıkarttırdı ve doğru salona giderek genç Teğmen çiftin nikahını kıydı.

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, “Yeter ki Askerimiz istesin, hastaneden serumu çıkarıp nikahlarını kıyarız” başlığı altında, bu ilginç olayı şöyle paylaştı:

“Kıymetli Komutanımız, büyüğümüz Süleyman Yildir abimin kıymetli Teğmen kızı ve Üsteğmen damadının nikahını, serumumu çıkartıp kıymak benim için büyük onurdu. Askerlerimizin hem kahraman babalarının ve hem de kendilerinin canları pahasına vatanımıza yaptıkları hizmetlerinin yanında onların nikahlarını kıymak, benim için dünyanın en büyük hizmetlerinden biriydi. Gençlerimize hem evlik hayatlarında hem de vatan vazifelerinde bir ömür boyu mutluluk dilerken, ailelerinin akrabalıkları bir ömür boyu sürsün diyoruz. Rabbim, tırnağımıza taş değdirmesin.” -Cemil Yıldız-