Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Nitelikli Edebiyat ve Antakya”

Hatay Dişhekimleri Odası ile

Hatay Dişhekimleri Odası ile Türkiye PEN’den “Dişghekimliği Günü” dolayısıyla söyleşi etkinliği

      Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Dişhekimi Nebil Seyfettin, Türkiye’ de Bilimsel Dişhekimliği’nin 114. Yılını kutladıklarını hatırlattı, her yıl “22 Kasım Dişhekimliği Günü’nü” içine alan haftanın Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanacağının bilindiğini dile getirdi.

      Bu etkinlikler kapsamında Türkiye PEN Derneği ile Hatay Dişhekimleri Odası olarak “NİTELİKLİ EDEBİYAT ve ANTAKYA” konulu söyleşi düzenleyeceklerini söyleyen Dişhekimi Seyfettin, “Konuşmacı olarak Ülkemizin çok değerli edebiyatçıları olan Türkiye PEN Başkanı Zeynep ORAL, Türkiye PEN 2. Başkanı Halil İbrahim ÖZCAN ve Türkiye PEN Üyesi Necdet ÖZKAYA’ nın katılacağı SÖYLEŞİ şehrimizde gerçekleşecektir. HAMOK’ a bağlı tüm odaların üyeleri, Sanat ve Edebiyat dünyamızın değerli insanlarının da aramızda olacağı bu güncel ve anlamlı etkinliğimize tüm Halkımızı davet ediyoruz” dedi.

      Söyleşinin 20 Kasım 2022 Pazar günü, saat 14:00’te, Hatay Dişhekimleri Odasında, (Küçükdalyan Mah. Nehir Cad. Müze Otel Karşısı) yapılacağı bildirildi.

      Mehmet ÖZGÜN