Niziplioğlu ASM Yaptırdı

Niziplioğlu ASM Yaptırdı

Şimdi de 4 Çok Amaçlı Salon

İskenderunlu İş İnsanı Yaşar Niziplioğlu’nun, ilçeye çok amaçlı 4 salon yaptıracağı bildirildi. Açıklamayı, Vali Rahmi Doğan ile Milletvekili Abldulkadir Özel yaptı. İskenderun’a, Cuma günü açılışı gerçekleşen bir Aile Sağlık Merkezi kazandıran Niziplioğlu’nun bu icraatı ile ilgili Milletvekili Özel’in açıklaması şöyle:

“Yaşar Bey sağ olsun, belediyemizle işbirliği içerisinde, inşallah şehrimize birkaç adet çok amaçlı salon kazandıracak. Ben, huzurlarınızda kendisine çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Çok amaçlı salonlarımızda taziye yanı sıra düğün, nişan merasimleri gibi programlar da tertip edilebilecek. Burada ayrıca, muhtarlarımıza hizmet veren bir odamız ile hanım kardeşlerimizin, Halk Eğitim ve Belediyemiz marifetiyle düzenlenecek olan kurslara katılabilecekleri fiziki ve teknik donatılar da olacak. İnşallah, birkaç ay sonra bunların da açılışını gerçekleştirmek nasip olur.”

Vali Rahmi Doğan’ın, İş İnsanı Yaşar Niziplioğlu’nun 4 adet çok amaçlı salon yaptırmasıyla ilgili açıklaması da şöyle:

“Sayın Vekilim, Yaşar Bey’in birkaç tane çok amaçlı salon yaptıracağını söyledi. Fakat Yaşar Bey bana 4 adet yaptıracağını söyledi ve bu sözü de burada vermiş oldu. 2 tanesini 2022 yılı içerisinde, 2 tanesini de 2023 yılı içerisinde yaparak teslim edeceğini iletti. Bu katkısından dolayı ayrıca şükranlarımı sunuyorum.” -Haber/Mutlu Yanık-