Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nükhet Duru’ya Muhteşem Kutlama

Nükhet Duru, 70. yaşını

Nükhet Duru, 70. yaşını “Nükhet Duru 7.0” adlı zamansızlık temalı bir partiyle kutladı. Maslak Sanayi313’te düzenlenen bu özel kutlamaya birçok ünlü isim katıldı. Partinin organizasyonunu Nükhet Duru’nun oğlu Cem Masis gerçekleştirdi. Nükhet Duru, gecede oğlunun böyle bir organizasyon yapmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve uzun zamandır görmediği dostlarıyla bir araya gelmekten büyük keyif aldığını ifade etti.

Kutlamaya Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat, Saba Tümer, Nilgün Belgün, Ceyda Düvenci, Meltem Cumbul gibi birçok tanınmış isim katıldı. Gece boyunca ünlü sanatçılar, Nükhet Duru için sevilen şarkıları seslendirdi. Göksel, yeniden barıştığı müzisyen sevgilisi Osman Şahin ile partiye katıldı ve muhabirlerin “İkinci baharınız hayırlı olsun” yorumuna “Hayatta öyle şeyler oluyor” diyerek karşılık verdi. Osman Şahin de “Nasıl böyle bir çiçekle küs kalınabilir” diyerek Göksel’e olan sevgisini dile getirdi.

Kenan Doğulu, Nükhet Duru’nun eşsiz bir kadın olduğunu söylerken, Ayça Varlıer ise Nükhet Duru’nun enerjisine ve sesine hayran kaldığını belirtti. Ceyda Düvenci geceye sevgilisi Güçlü Mete ile katıldı ve mutlu olduğunu ifade etti.

Parti, adeta bir ünlüler geçidine sahne oldu ve Nükhet Duru, 70. yaşını coşkuyla kutladı. – İlyas Yiğit-