Oda üyelerinden Tiyatro keyfi

Oda üyelerinden Tiyatro keyfi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği, sosyal bir etkinliğe daha imza atarak, üyelerini ve İskenderun halkını tiyatro ile buluşturuyor.

İzmir İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin kurduğu tiyatro ekibi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği organizasyonunda Hatay’a geliyor. 13 Mayıs Cumartesi saat 20.00’da Davut Beton’un sponsorluğunda sahne alacak olan İzmir Şantiye Tozu Tiyatro ekibi, ‘Tüm Güllerin Dikeni vardır. Asıl sorun, Gül’e Dikeni Batar mı?’ konulu tiyatroyu sahneleyecek. Tamer Özşeker’in yazdığı ve Anıl Ülker’in yönettiği oyunun perdesi Metin Tan’ın müzikleri eşliğinde açılacak. Merakla beklenen oyunda A.Deniz Tekoğlu, Çağla Çelik, Gözde Gökcan ve Satıgül Güvendik sahne alacak.
-BU OYUN KAÇMAZ-
İskenderun’da, üyelerine mesleki anlamda çeşitle seminer ve bilgilendirme toplantıları düzenleyerek sosyal sorumluluk anlayışı ile hareket eden TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi adına kısa bir bilgilendirme yapan, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği Başkan Yardımcısı Yıldıray Şengül, “Sosyal sorumluluk bilici ile hareket eden Odamız, bir ilke daha imza atarak tiyatro etkinliği düzenliyor. İçinde bulunduğumuz hafta Anneler Günü ve bayanların haftası olması nedeniyle de, bu tiyatronun ayrı bir önemi olduğunu düşünüyoruz. Tiyatro etkinliğimize tüm üyelerimizi ve İskenderun halkını bekliyoruz” dedi.
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi İskenderun Temsilciliği tarafından organize edilen tiyatro etkinliği Doğa Koleji konferans salonunda düzenlenecek.-Tamer Yazar-

(Visited 2 times, 1 visits today)