Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ödülleri aldılar

Eğitim Bir Sen ile
Eğitim Bir Sen ile Genç Memur Sen işbirliğiyle, liseli öğrenciler arasında Kitap Okuma- Kompozisyon Yazma Yarışması yapıldı, dereceye girenler ödüllerini aldı.

Antakya’da liseli öğrenciler arasında önceden gerçekleştirilen “Kitap Okuma ile Kompozisyon Yazma” Yarışması’nda dereceyle girenler geçtiğimiz hafta sonunda açıklandı, derece sahiplerine ödülleri verildi. Eğitim Bir Sen Hatay 1 Nolu Şubesi ve Genç Memur-Sen tarafından organize edilen, Hatay geneli liseler arası Kitap Okuma ve Kompozisyon Yazma Yarışması’nın ödül töreni, Saray Plaza Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eğitim Bir Sen ve Memur-Sen İl ve İlçe Başkanları, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Genç Memur-Sen’in, Kadınlar Komisyonu Başkanı ve üyeleri ile diğer davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen programda, dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldılar.
Eğitim Bir Sen ile Genç Memur Sen ortak açıklamasında, “İl jüri üyesi arkadaşlarımıza ve danışman öğretmenlerimize de plaket takdim edilen programımızda öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize, projemize gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür ediyoruz” denildi. -Mehmet Durmaz-