Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ödülü Pandemi Başarısına

İskenderun’da, pandemi mücadelesindeki başarılı

İskenderun’da, pandemi mücadelesindeki başarılı sınavdan ötürü, sağlık teşkilatına PLAKET verildi.

İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne, ilçe sağlık teşkilatı adına, pandemi ile mücadelede elde edilen başarılı sonuçtan ötürü Teşekkür Plaketi verildi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanlığı adına plaket, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Volkan Yeter ve ekibine verildi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter’e nezaket ziyaretinde bulundu. İTSO Yönetimi, pandemi ve aşılama sürecinde büyük özveri üstlenen sağlık kuruluşları adına, Dr.Yeter’e şükranlarını iletti. İskenderun İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter de, kovid-19 pandemi süreci yanı sıra 1. ve 2. doz aşılama uygulamasında ve vatandaşlara ulaşılması noktasında tüm sağlık ekibiyle birlikte çalışarak, bölgemizdeki vaka sayısının azalmasında önemli görevler üstlenildiğini bildirdi.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, tüm sağlık çalışanlarına şükranlarını ilettiği ziyarette yaptığı konuşmasında, “Pandemi sürecinde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı, şahsınızda, tüm sağlık ekibinize teşekkür ediyoruz. Bu sürecin aşılmasında büyük bir sorumluluk alan ve her türlü zorluğa rağmen insanlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
İskenderun İlçe Sağlık Müdürlüğüne Teşekkür Plaketi takdim törenine İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, Muhasip üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu ve Hıdır Güneş katıldı. -Duygu Ertaş-