Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrenciler tatili sportif aktivitelerle değerlendirdi

Defne Belediyesi’nin yaz kursları

Defne Belediyesi’nin yaz kursları amacına ulaştı

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatlarıyla hayata geçirilen yaz kursları, binlerce çocuğa sporu sevdirdi, dolayısıyla da maçına ulaşmış oldu.
Çocuklara karne armağanı olarak sunulan, geleneksel hale getirilen Yaz Kursları kapsamında, yüzme ve futbol kursları yanı sıra basketbol derslerine katılan öğrencilerin yaz tatillerini sportif aktivitelerle değerlendirdi. Dursunlu ve Gümüşgöze Sahaları ile Dursunlu Yüzme Havuzunda düzenlenen kurslar 1600’i aşkın öğrenciye ev sahipliği yaptı.
Defne Belediyesi Yüzme, Futbol ve Basketbol Kursları Koordinatörü, Hatayspor’un unutulmaz futbolcusu, usta Antrenör Levent Öztürk; çocukların mutlu bir tatil geçirmelerini, enerjilerini sportif aktivitelerle harcamalarını ve sporla bütünleşmelerini hedeflediklerini dile getirdi.
Bu sene yüzmede 1000, basketbolda 300, futbolda 350 öğrenciye hizmet ettiklerini ifade eden Öztürk; Defne Belediyesi olarak hedeflerinin, gelecek yıllarda farklı branşlarda da kurslar açıp binlerce çocuğun daha geniş bir yelpazede sporla uğraşmalarını sağlamak olduğunu dile getirdi.
Okullar açılana dek kursların devam edeceği bilgisini veren Öztürk, Defne Belediyesi olarak her yaz yeni renkler katarak büyüttükleri yaz kurslarını oldukça önemsediklerini, çocuklar konusundaki hassasiyetini çalışmalarına yansıtan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a gönülden teşekkür ettiğini ifade etti. -Mutlu YANIK-