Okul Olmak, Okullu Olmak

Okul Olmak, Okullu Olmak

Defne “Küçükşeyler Anaokulu” etkinliği yarın Antakya’da

İlimiz Defne ilçesinde henüz yeni kurulan ve 2017-2018 eğitim ve öğretim sezonunda kapılarını aralayacak olan Defne Küçükşeyler Anaokulu, bugünden eğitim-kültürel çalışmalara başladı. Defne Küçükşeyler Anaokulu girişimi ile yarın saat 11.00’da Antakya Anemon Otel’de, Yönder Okulları kurucusu Prof. Dr. Üstün Dökmen’in “Okul Olmak, Okullu Olmak” adlı bir semineri var.
Yarınki etkinlikle ilgili davet ve bilgi çerçevesinde, “Eğitime Yön Verenler Hatay’a Geliyor” başlığı altında şu açıklama yapıldı:
“2017-2018 Eğitim ve Öğretim sezonunda kapılarını aralayacak olan Defne Küçükşeyler Anaokulu’nun yarın Antakya Anemon Otel’de düzenlenecek olan tanışma toplantısına, Yönder Okulları Kurucuları Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm.Psk. Süleyman Hecebil de katılacak. 11 Haziran günü saat 11.00’da Anemon Otel’de düzenlenecek olan tanışma toplantısına katılacak olan okul kurucuları Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm.Psk. Süleyman Hecebil, veli ve öğrencilerle bir araya gelecek. Açılış konferansı verecek olan Prof. Dr. Üstün Dökmen’in konuşması sonrasında, “Okul Olmak, Okullu Olmak” konuşması ile Uzm.Psk. Süleyman Hecebil kürsüde yerini alacak.”
Defne Küçükşeyler Anaokulu kurucu temsilcisi Mehmet Baktıaya ise yarınki etkinlikle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
“Eğitime yön veren Yönder Okulları kurucuları Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm.Psk. Süleyman Hecebil’i Antakya’da ağırlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. Açılış konferansı ile bölge halkıyla bir araya gelmeyi planlayan Prof.Dr. Üstün Dökmen hocamızın bu anlamlı buluşmasına tüm veli ve katılımcıları davet ediyoruz. 11 Haziran günü saat 11.00’da Antakya Anemon Otel’de açılış konferansımız icra edilecektir. Açılış konferansımıza katılmak isteyen tüm veli ve katılımcıların daha önceden LCV yapmalarını önemsiyoruz. Eğitime dair her şeyin konuşulacağı bu anlamlı programımız için 0544 727 17 37 numaralı telefondan bizlere ulaşarak yerlerini ayırtabilirler.” -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)