Okula bir kamyon kar!

Okula bir kamyon kar!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, bir okula, istek üzerine kamyon dolusu kar gönderdi. minikler kartopu oynadı, öğretmenler ise mangal yakıp sucuk partisi düzenledi.

İlimiz Belen ilçesinde geçtiğimiz hafta ortasında ilginç bir gelişme yaşandı. Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Doktor Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokulu öğrencilerine kar sürprizi yaptı.
Anaokulu Müdürü Hasan Akdoğan, kar görmeye gidemeyen çocuklarına, okul bahçesinde planladığı kar keyfi fikrini Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’le paylaştı. Başkan İbrahim Gül, öğretmenden bu mesajı alır almaz, çocukların mutluluğunu her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla, Atik Yaylası’ndan bir kamyon kar gönderdi ve çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı. Sürpriz sonrası, okul öncesi eğitim gören miniklerin doyasıya eğlendiği ve mutlu oldukları gözlendi.
Belen ilçesinin Atik Yaylası’ndan bir kamyon dolusu karı Doktor Gani Bahadırlı İlköğretim Okulu bahçesine döktüren Başkan İbrahim Gül, çocuklara kar sevinci yaşatırken, bu eğlenceye öğretmenlerin de mangalda sucuk ekmek partisi ile katılması, çocukların harika bir gün geçirmesini sağladı. Karda mangal keyfini okul bahçesinde yaşayan minikler, Başkan İbrahim Gül ve Okul Müdürü Hasan Akdoğan’a teşekkür ettiler.
Doktor Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokulu Müdürü Hasan Akdoğan, “Biz kara gidemesek de, kar bize gelir” diyerek yaptığı paylaşımda, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e bu sürprizinden dolayı teşekkür etti.
Okul Müdürü Akdoğan, şöyle devam etti:
“Biz kara gidemesek de, kar bize gelir dedik ve Belen Belediyesi değerli Başkanı İbrahim Gül’ün desteğiyle, Belen Atik Yaylası’ndan bir kamyon dolusu karı, okulumuz bahçesine, çocukların kartopu oynamaları için getirdik. Tabi ki kar sucuksuz olmaz dedik ve tüm öğrencilerimizle beraber, mangalda sucuk ekmek partisi düzenledik.
Desteklerinden dolayı Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül Başkanımıza, okulumuz adına çok teşekkür ederim.” -Cemil Yıldız-