Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okullara Müdür…

Boş Müdürlükler ilan edildi…

Boş Müdürlükler ilan edildi…

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, 15 ilçedeki okullarda müdür, müdür başyardımcısı ile müdür yardımcılığı boş kadrolarına atama yapmak üzere süreç başlattı.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, il genelindeki tüm ilkokul, ortaokul ile liseler ve mesleki liseler ile halk eğitim merkezlerindeki boş müdürlükler, müdür başyardımcılıkları ile müdürü yardımcılıkları için süreç başlattı.
Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, önce boş bulunan kadroları kendi internet sitesinde ilan etti ve başvuru sürecini başlattı.
Milli Eğitim Müdürlüğü’nün duyuru ilanında Antakya ile Defne ilçelerindeki boş müdürlüklerin dağılım şöyle:
DEFNE: Değirmenyolu İlkokulu, Harbiye Selman Nasır Eskiocak Ortaokulu, Koçören Cemalettin Tınaztepe İlkokulu, Koçören Naciye Tınaztepe İlkokulu, Mehmet Şerif Cemali Anaokulu, Nimet-Fahri Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samankaya Muti-Zöhre Mahanoğlu İlkokulu.
ANTAKYA: Akçaova Haldun Tınaztepe İlkokulu, Akhisar 125.Yıl İlkokulu, Ali Sayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Antakya İpek Anaokulu, Antakya Nedime Keser Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Avsuyu Anaokulu, Bohşin İlkokulu, Demirbilek İlkokulu, Fevzi Çakmak İmam Hatip Ortaokulu, Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hatay Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe, Hürriyet İşitme Engelliler Ortaokulu, Maşuklu Barış Arslan İlkokulu, Narlıca Anaokulu, Narlıca Atatürk Ortaokulu, Oğlakören Ortaokulu, Osman Ötken Anadolu Lisesi, Ovakent Anaokulu, Ovakent Yıldırım Beyazıt Ortaokulu, Serinyol Atatürk İlkokulu, Serinyol Necati Oflazoğlu Ortaokulu, Şehit Gülģah Güler Anaokulu, Vali Utku Acun Ortaokulu.
Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, boş başmüdür yardımcılıkları ile müdür yardımcılıklarını da ilan etti.
-Cemil Yıldız-