Otopark personeline eğitim

Otopark personeline eğitim

Antakya ile Defne ilçelerindeki otopark uygulamalarından sorumlu Safir Otopark’ın personeline uzmanlarca eğitim veriliyor.
Edinilen bilgiye göre, Safir Otopark Şirketi, personelini özellikle sürücülerle diyalog ve halkla ilişkiler alanında eğiterek, müşterilere ince üslupla ve nazikçe davranılması noktasında odaklanmalarını sağlıyor.
Yaz, kış, bahar… Her türlü iklim şartlarında görev alanlarında hazır bulunan otopark görevlilerinin; vatandaşların park alanına rahatça giriş-çıkış yapmalarında, park yeri olmaması durumunda ise diğer arkadaşları ile koordine olarak mevcut alanlara yönlendirmeleri yanı sıra park süresi boyunca araçların güvenliğini sağlama konusunda yardımcı olmaları uygulamasında belli seviyeye geldiği kaydedilirken, bunun da eğitimin bir sonucu olduğu ifade edildi.
Hatay’da otopark sektöründe uzun yıllardır başarılı bir biçimde hizmet verdiklerini ifade eden Safir Otopark yöneticileri, kanunların belediyelere verdiği trafik düzenlemesi kuralları çerçevesinde, vatandaşlara en iyi hizmeti verme adına tüm personeli ile birlikte ellerinden geleni yaptıklarının altını çizerek, sahada verdikleri hizmetlerle vatandaşlardan tam not alan kurum personelini kutladıklarını ifade ettiler. -Mehmet Durmaz-