PALUT; kaçan galibiyete üzüldü

PALUT; kaçan galibiyete üzüldü

Son Tempo Koyup Maçı Bitirmeyi Başaramadık…

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, takımının 2/2’lik Giresunspor beraberliğini değerIendirirken, ilk yarıdaki oyundan memnun kalmadığını, ikinci yarıda gerçek kimliklerine büründüklerini ve istediği oyunun sahaya yansıtıldığını kaydetti. Palut, ikinci yarıda güzel oyunla gelen gollerle elde edilen üstünlüğün son bir tempo konarak başarılı bir şekilde tamamlana-madığını bildirdi.
Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Giresunspor’un istekli ve kenetlenmiş bir şekilde mücadele edeceğini bildiklerini ve ona göre maça hazırlandıklarını belirterek şöyle devam etti:
“İlk yarıda iki takım da çok fazla pozisyona giremedi. Ama bir fark vardı, Giresunspor bizden daha fazla istekli, mücadeleciydi. Bunun karşılığını, attıkları ekstra bir golle aldılar. İkinci yarının başı itibariyle, takımım sahaya kendi karakterini koymaya başladı. Bu da oyunu tamamen bize döndürdü. İki golle skor üstünlüğünü ele aldık. Ondan sonra da skoru artırabileceğimiz çok büyük alanlar vardı. Giresunspor takımında bir moral motivasyon sıkıntısı vardı, ama son bir tempo koyup maçı bitirmeyi başaramadık. Giresunspor, son anlarda golü buldu. İkinci yarı, takımın oynadığı oyundan mutluyum. Bu, bize, önümüzdeki haftalar için umut veriyor.” -Cemil Yıldız-