Park açılıyor, halk var,

Park açılıyor,  halk var,

Yerel yöneticiler yok!

Reyhanlı’nın sahipleri, yöneticileri, seçilmişleri nerede?

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Reyhanlı’ya kazandırdığı 20 dönümlük görkemli Park açılışına, ilçenin Milletvekili, Belediye Başkanı, Meclis üyeleri, siyasetçileri, STK temsilcileri katılmadı.

Reyhanlı’ya Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin kazandırdığı ve ilçenin yüz akı Şair-Yazarı Cemil Meriç’in adının verildiği muhteşem parkın açılışına, ilçenin evladı; Milletvekili, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Belediye Meclisi üyeleri, Büyükşehrin Reyhanlılı Meclis üyeleri, STK temsilcileri ile AKP ve MHP’li seçilmişler katılmadı.
Reyhanlıları, ilçeye kazandırılan bir park açılışı bile bir araya getiremedi!
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Reyhanlı ilçesinde yaptırdığı 20 dönümlük park açılışı, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşti. AKP ile MHP’liler törene katılmayınca, açılışı, Milletvekilleri İsmet Tokdemir ile Mehmet Güzelmansur, Başkan Lütfü Savaş ile diğer davetliler yaptı. Açılışa katılan Milletvekilleri, kurdele kesimi sonrası şu paylaşımı yaptılar: “Reyhanlı ilçemizde, Hatay Büyükşehir Belediyemiz tarafından 20 dönüm alana inşa edilen Cemil Meriç Parkı’nın açılışını gerçekleştirdik. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş’ı, Park Bahçe Daire Başkanlığımızı ve emeği geçen herkesi kutluyoruz. Reyhanlı’ya ve Hatay’ımıza hayırlı olsun.” -Cemil Yıldız-

.