Play-off Değil, Direkt Şampiyonluk…

Play-off Değil,  Direkt  Şampiyonluk…

Hatayspor Teknik Direktörü, Play-Off finalinde şansının 2 kez Hatayspor karşısında tuttuğunu söyledi ve ekledi:

Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Bordo-Beyazlı ekibe karşı çalıştırdığı takımlarda 2 kez Hatayspor ile karşı karşıya geldiğini kaydederek, “Play-Off finallerinde iki kez Hatayspor ile karşı karşıya kaldık, ikisinde de şans benim çalıştırdığım takımların yüzüne güldü. Hatayspor, şanssızlıklar yaşadı. Bu kez Play-Off değil, direkt şampiyon olacağız” dedi.
Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, “Hatay’a karşı iki kez finalde şans bizden yanaydı. Şimdi Hatay’ı direkt Süper Lig’e çıkaracağız” derken, liglere ara verilmesi süreciyle ilgili olarak görüşlerini şöyle dile getirdi:
“Hiçbirimiz böyle bir duruma alışık değiliz. Bu türden bir şey daha önce başımıza gelmedi. Oyuncularımızla neler yapabileceğimize dair konuşmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncularımızla videolu antrenmanlar yapıyoruz. Onları, bu işin içinden koparmamaya çalışıyoruz. Umudumuz, futbolun oynanması yönünde. Eski günlerimizi hepimiz özlüyoruz. Çok kolay bir süreç değil. Psikolojik olarak hazırlanmak da önemli. 6 haftalık bir periyot var. Ligde lider olduğumuz için, biraz daha motive olabiliyoruz.”  -Cemil Yıldız-