Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Play-Off Heyecanı

Erhan Aksay Kurumlararası Turnuva’da

Erhan Aksay Kurumlararası Turnuva’da Play-Off’a yükselen takımlar yavaş yavaş belli oluyor. 35. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez Grubu’nda, FC Meydan Gençlik ile Erzin Veteranlar takımları, Karaağaç sentetik sahada karşı karşıya geldi. Kalabalık bir seyirci topluluğunun heyecanla takip ettiği karşılaşmada, FC Meydan Gençlik, Erzin Veteranlar takımını 5-2 mağlup etti. Hatay bölgesi hakemlerinden H. Nadir Dörtkaş, Metin Sugurtin ile M. Uğur Aktaş’ın yönettiği karşılaşmada, Meydan Gençlik’in gollerini Ali Özdemir (2), Fatih Toluyağ (2) ile Ata Dağ, Erzin Veteranlar takımının gollerini ise Mehmet Öğüt (2) attı. Alınan bu sonucun ardından, Meydan Gençlik, 4 karşılaşmada 4 galibiyet elde edip 12 puana ulaşarak, (B) Grubu’nda Play-Off’a çıkmayı garantiledi.
Körfez’de (C) Grubu’nda da, Füsun Sayek Arsuz Vetaranlar, Play-Off’a çıkmaya garantiledi. Körfez Grubu’nda ayrıca, Uğur Yıldırım İskenderun Veteranlar, Karaağaç sentetik sahada oynanan karşılaşmada Fil Filtre takımını 8-0 mağlup etti. Hatay bölgesi hakemlerinden Metin Sugurtin, H. Nadir Dörtkaş ile M. Uğur Aktaş’ın yönettiği karşılaşmada, İskenderun Veteranlar takımının gollerini Fatih Kıraç (3), Sedat Kaymaz (2), Cengiz Dev (2) ile Hüseyin Ateş attı. Alınan bu sonucun ardından, İskenderun Veteranlar, 4 karşılaşmada 4 galibiyet elde ederek 12 puanla Play-Off’a çıkmayı garantiledi.
Bu arada, 4 karşılaşmada 4 galibiyet alan Dr. Füsun Sayek Arsuz Belediye Spor da, 12 puan ile (C) Grubu’nda Play-Off’a çıkmayı garantiledi.
Turnuva’nın Antakya etabında önceki gün oynanan maçlarda alınan sonuçlar toplu halde şöyle:
Yeniçağ:2 K.Dalyan:1
Ayakkabıcılar:2 Ekinci:2
Güneyler:9 Tanışma:1
Bohşin:4 Yurdkan Sürücü Kursu:1
-Cemil Yıldız-