Polis Haftası’na özel anlamlı bir ziyaret

Polis Haftası’na özel anlamlı bir ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle Antakya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Umut Damlaları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri keyifli bir gün geçirdi.

Çocukların sosyalleşmesi ve toplumsal bilinç kazanması adına hayat içindeki pratiklerini arttırma yönünde ciddi projeler üreten Umut Damlaları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle son ziyaretlerini Antakya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne yönelik gerçekleştirdi.
Okul Yönetimi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“10 Nisan’ı kapsayan haftanın ‘Polis Haftası’ olması sebebiyle, 11 Nisan Salı günü, Umut Damlaları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerimizle birlikte Antakya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettik. Ülkemizin huzuru ve güvenliği için canı pahasına görev yapan güvenlik güçlerimizin ‘Polis Haftası’nı kutlarken, bizleri kabul edip en iyi şekilde misafir eden, başta Şube Müdürü olmak üzere tüm Antakya Çevik Kuvvet Şube Polislerine ve memurlarına teşekkür ederiz. Türk Polis Teşkilatı’nın 172. yılı kutlu olsun.” -Tamer Yazar-

(Visited 1 times, 1 visits today)