Prof. Dr. Maden’in spor camiasına mesajı:

Prof. Dr. Maden’in spor camiasına mesajı:

Hatay; herşeyin en iyisini hak ediyor

Kısa süre öncesine kadar Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği ve Hatayspor Kulübü Başkanlığı yapan Prof. Dr. Mehmet Maden, Hatayspor camiasına hitaben verdiği mesajında, ilimizin her şeyin en iyisine layık bir il olduğunu belirtti. Hatay BŞB Spor Kadın Basketbol Takımı Başkanlığı görevini sürdüren Prof. Dr. Mehmet Maden’in, bayram arifesi mesajı şöyle oldu:
“Değerli Hataylılar, Hatayspor ve HBB Spor camiası… Dostlarım, akrabalarım ve çalışma arkadaşlarım… Üniversite görevim nedeniyle Konya’dayım. Uzaktayım. Mesafeler, karşılıklı sevgiyi ve saygıyı azaltmaz, gönlüm sizlerledir. Hatay, önemli bir vatan parçası. Büyük önderin çok özel çabasına mazhar olmuş, bir serhat kentidir. Ben, hizmet ettiğim süre içerisinde çok büyük bir keyif aldım. Memleketime hizmet ettiğim için onur duydum. Beni unutmayan ve sürekli arayan dostlarıma teşekkür ediyorum.
Hatay her şeyin en iyisini hak ediyor ve bir dünya şehri olma yolunda ilerlemesini sürdürüyor. Her zaman ifade ettiğim gibi, Hatay’a Sarıl… Spor’a Sarıl… Geleceğine Sarıl… Desteğinizle, başarı mutlaka gelecektir.
Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim. Bayram günlerinde oluşan birlik, beraberlik ve dayanışma anlayışı içinde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve vatanımızın ilelebet payidar olmasını yürekten temenni ediyorum. Sevgiyle kalın.” -Cemil Yıldız-