Prof. Dr. Özdemir Eskişehir Kitap Fuarı’nda

Prof. Dr. Özdemir  Eskişehir Kitap Fuarı’nda

Gazetemizin köşe yazarlarından Prof. Dr. Gazi Özdemir, sattığı kitaplarından elde ettiği geliri, tıp fakültesi öğrencilerine burs olarak aktarıyor. Prof. Dr. Özdemir, son olarak bulunduğu Eskişehir’de bir kitap fuarına katıldı.

“Son Davet Kur’an Tercümesi” dahil toplam dokuz kitabının gelirleri ile Tıp Fakültesi öğrencilerine burs vermekte olan, NÖVAK Vakfı Başkanı ve emekli Nöroloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gazi Özdemir, 14 ve 15 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Eskişehir Kitap Fuarı’nda okuyucuları ile buluştu.
Gazetemiz Yazarı Prof. Dr. Özdemir, “Din ve Beyin”, “Kur’an Kadını Koruyor”, “İslam’ın Şartı Sadece 5 değil”, “OKU ! Konularına göre Kur’an Ayetleri – Sözlük” ve “Kur’an’ın Kulu Kölesi Mevlana” “Kur’an ve Son İslam” ile “Tevrat ve İncil’de Son İslam” yanında son çıkan “Allah ile anlaşmamız var” isimli kitaplarını imzaladı ve okuyucularla sohbet gerçekleştirdi. Dr. Özdemir, F“İki Başöğretmen” uar kapsamında ayrıca, 15 Aralık Pazar günü konusunda bir konferans verdi ve dinleyicileri ile Kur’an ile ilgili sohbette bulundu. -Selvi Günay-