Progen’e “Yılın Yerli Tohum Markası” Ödülü

Progen’e “Yılın Yerli Tohum Markası” Ödülü

Aykut Özbuğday, ödülünü, ünlü manken-oyuncu Özge Ulusoy ve ünlü oyuncu Emre Kınay’ın elinden aldı

80 yılı aşkın tecrübesiyle Türk tarımına hizmet eden, pamuk tohumu yanında buğday, soya ve arpa türleri için tohum üreten, yüzde yüz yerli sermayeli, Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla Anadolu mirasını geleceğe taşıyan ProGen, bir başarıya daha imza attı.
İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenen, sunuculuğunu ünlü manken ve oyuncu Özge Ulusoy ve başarılı oyuncu Emre Kınay’ın gerçekleştirdiği “2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde”, ProGen Tohum, “Yılın Yerli Tohum Markası Ödülü”nü kazandı.
ProGen Tohum adına ödülü, şirketin Genel Müdürü Aykut Özbuğday aldı. Özbuğday konuşmasında: ‘‘Böyle anlamlı bir ödül almak bizim için gurur verici. Yüz yılı aşkın süredir tarımla uğraşan, 3. ve 4. kuşağın birlikte çalıştığı bir aile şirketiyiz. Üretici olarak, bütün tüketicilerimize, güvenli gıda zincirinde yer almaktan da büyük keyif alıyoruz. Bu ödülü, bütün çalışanlarımız ve tabi Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Özbuğday adına alıyorum” dedi.
İş, sanat ve cemiyet hayatından geniş bir katılımla gerçekleşen 2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde davetliler, Hande Yener ve Serdar Ortaç konserleriyle keyifli anlar yaşadı. Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, ProGen Tohum yanı sıra Doğtaş, Philips, Carrefoursa, Aktif Bank, Little Caesars, Madame Coco gibi markalar da ödüllerini aldı.
-Mehmet ÖZGÜN-

(Visited 1 times, 1 visits today)