PTT 181 yaşında

PTT 181 yaşında

Posta Telgraf Teşkilatı’nın 181. Yıldönümü nedeniyle, Antakya PTT Merkez Müdürlüğü’ne dün gelen 181.müşteri ödüllendirildi. Hatay Vali Yardımcısı Yusuf İzci tarafından 181. Müşteriye, filatelik ürün hediye edildi.
Bu arada PTT Hatay Başmüdürü Haluk Nazik, yayınladığı mesajında, 23 Ekim 1840 yılında hizmete başlayan, köklü bir geçmişe ve kültürel mirasa sahip olan kuruluşlarının 181. Yıldönümünü idrak etmenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarının altını çizdikten sonra, hizmette sınır tanımayan bir anlayışla ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza attığını belirttiği Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ailesinin; posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet verdiğini hatırlattı.
Başmüdür Haluk Nazik, şöyle devam etti:
“181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarımız yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz. İnovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelinde büyük bir değişim ve dönüşüm vizyonuna imza atarak, içinde bulunduğumuz teknoloji çağındaki gelişmeleri başarılı bir şekilde ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Dünün tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek, tüm faaliyet alanlarımızda akılcı, kalıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima daha iyiyi ve daha ileriyi hedefliyoruz.
Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin daha iyi anlaşıldığı pandemi döneminde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, tıpkı dün olduğu gibi bugün de müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz.
Salgının yayılmaya başladığı günden itibaren, toplum sağlığının korunması için alınan tedbirlere uyarak, tüm çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımızla Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırma gayesini birleştiren bir yol haritası çiziyoruz.
Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz. Şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” -Selvi Günay-

(Visited 4 times, 1 visits today)