Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Reyhanlı Jandarmasına teşekkür

2 Pikap Dolusu Eşya

2 Pikap Dolusu Eşya Çalan Hırsızlar Yakalandı, Tutuklandı

Reyhanlı ilçesinde, Ova çiftçisinin tarla sulaması için hizmet veren Asi Sulama Kooperatifi’ne ait malzemeler, geçtiğimiz hafta sonunda çalındı. Olaydan hemen sonra Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanlığı’nın olayı aydınlattığı, sanıkları belirlediği ve yakaladığı bildirildi.

Asi Sulama Kooperatifi Başkanı Hüseyin Şahbaz, olayın aydınlatılarak, sanıklarının yakalanması üzerine Reyhanlı Jandarması’na teşekkür etti ve şunları paylaştı:

“Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanlığı’nın büyük başarısı… İki gün önce Asi Sulama Kooperatifimiz binasında meydana gelen hırsızlık olayında çalınan iki pikap dolusu eşyayı, büyük bir titizlik ve özveriyle, 24 saat geçmeden, bir kısmını Hacıpaşa’da bir kısmını da Antakya merkezde olmak üzere bularak, taşıyıcı aracı ve dört şahıstan birini dün, diğerini de bugün olmak üzere yakalayarak ve adli makamlara sevk ederek hakim karşısına çıkmalarını sağladılar.

Yakalanan şahıslar, mahkemece tutuklanarak İskenderun Cezaevi’ne gönderildi. Olayın ilk anından itibaren duruma büyük bir titizlikle el koyan, başta Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erdoğan Çelik olmak üzere, Karakol Komutanı Jandarma Başçavuş Ali Donbaloğlu, Olay Yeri İnceleme ekipleri, Hırsızlık Masası ekipleri ve emeği geçen tüm Reyhanlı Jandarma Bölük Komutanlığı personeline şahsım, kooperatifim ve bölge halkı adına, büyük sıkıntı yaşatan kişilerin hak ettikleri cezayı almalarını sağladıkları için en kalbi duygularla tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, Reyhanlı Jandarma. Ahmet Sinnep ve diğer kişinin arandığını, kısa bir sürede yakalanacaklarından hiçbir şüphemiz yok.” -Haber/Mehmet Durmaz-