İSTE’de seminerler sürüyor

İSTE’de seminerler sürüyor

Koronavirüs nedeniyle ara verilen eğitim sürecine rağmen çalışmaları hız kesmeyen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Endüstri Mühendisi Kalite Yöneticisi Yeşim Yetiş’in sunumunu online olarak öğrencileri ile buluşturuyor.

Sahip olduğu Fakülte / Enstitü ve Yüksekokul (Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı, Denizcilik Meslek Yüksekokulu, Dörtyol Meslek Yüksekokulu, İskenderun Meslek Yüksekokulu, Enerji Enstitüsü, Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü) sayısı ile Hatay’daki yükseköğrenim kalitesinde çıtayı her daim yukarıda tutan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Endüstri Mühendisi Kalite Yöneticisi Yeşim Yetiş’in sunumunu online olarak öğrencileri ile buluşturuyor.
Bu konuda yapılan bilgilendirme şöyle:
“İskenderun Teknik Üniversitesi Kariyer Planlama ve Uygulama Merkezi İSTE-KPM, faaliyetlerine başlıyor.
İSTE-KPM, siz değerli öğrencilerimizi, Endüstri Mühendisi Kalite Yöneticisi Yeşim Yetiş’in sunacağı ‘Toplam Kalite Yönetimi’ Bilgilendirme Semineri’ne davet ediyor. Seminer, çevrimiçi olarak, ISTE-UBOM Uzaktan Bilgisayarlı Öğretim Merkezi Altyapısı ile yapılacaktır.”
Seminer yeri için “https://ubom.iste.edu.tr/login/index.php” linki verilirken, “Öğrenci ve personelimiz, sisteme, İSTE Öğrenci Otomasyonu’nda tanımlı olan kullanıcı bilgileri ile giriş yapabilirler. Oturum desteği etkin olmalıdır” denildi.
Seminer, 17 Nisan Cuma günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek.   -Tamer Yazar-