Şahin: İşçinin sıkıntısını çözmek işimiz …

Şahin: İşçinin sıkıntısını çözmek işimiz …

Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin, konfederasyonlarının tek görüşünün sıkıntı çeken işçinin sıkıntısını çözmek olduğunu söyledi.
Şahin ve beraberindeki Tüm Büro İş Sendikası Genel Başkanı Halit Önük, Tüm Hizmet İş Sendikası Genel Başkanı Necati Oruç, Tüm Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Muhsine Kahveci, Tüm Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Taner Çakıcı, Öztüm Güçlü Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanı Soner Güney ve Kamu Çalışanları Platformu İl Başkanı Orhan Kahraman ile Antakya’da tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi konferans salonunda düzenlenen toplantıda, katılımcılar birer konuşma yaptı. Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Şahin da katılımdan dolayı gelenlere teşekkürlerini iletti.  Konfederasyonda siyasi görüş olmadığını belirten Şahin, “Bu konfederasyonun tek görüşü var sıkıntı çeken işçinin sıkıntısını çözmek. O işçi şu görüşte olur, bu görüşte olur, hiç fark etmez ama sorun işçinin sorunuysa o sorun çözülecek. Çünkü konfederasyonun amacı bu” dedi.
Şahin, daha sonra katılımcıların sorularını yanıtladı.
Mehmet ÖZGÜN