Sahne Antakya Açıldı

Sahne Antakya Açıldı

Antakya’da modern, yenilikçi ve eğlence temalarıyla, evrensel normlarda eğlence vizyonu geniş, Sahne Antakya açıldı.
Kusursuz hizmet anlayışı ile sektörün lideri olmaya aday olduğu öne sürülen Sahne Antakya, benzersiz atmosferinde, yılın her mevsiminde nezih sunumu ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmete girdiğini duyurdu. Mimari tasarımı, zarafeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunan Sahne Antakya’da dünya mutfağındaki seçme menüler yanı sıra yöremizin zengin mutfağı ve mezelerinin de yer alacağı ifade edilirken, farklı müzik tarzları da her dinleyici kitlesine sunulacak.
Yeme-İçme ve eğlence sektörünün öncüsü EMA GRUP Antakya Sahne bünyesinde yer alan Sahne Antakya, şehrin vazgeçilmez cazibe merkezi olmaya aday olduğunu, açıldığı ilk günden bugüne doluluk oranlarıyla göstermeye başladı. Haftanın neredeyse her akşamı, müziğe ilham veren yerel ve ulusal sanatçıların canlı performanslarına ev sahipliği yapan Sahne Antakya, sosyalleşmenin referans noktalarından biri olarak, müzik ve eğlence piramidinin zirvesine aday olduğunu gösteriyor.
Evrensel normlarda eğlence vizyonu ve örneğine bölgede az rastlanan son teknoloji ürünü ses ve ışık sistemleriyle, Sahne Antakya, adından sıkça söz ettirme hedefinde. -Cemil Yıldız-