Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samandağ Belediyesi, Hibe Edilen Fidelerle İlçeyi Güzelleştiriyor

Samandağ Belediye Başkanı Emrah

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay’ın Türkiye İşçi Partisinden seçilmesiyle birlikte, ilçenin yönetiminde işbirliği yapabileceği diğer partili başkan olmadığı için ilçe halkı belediyelerine sahip çıkmaya devam ediyor.

Bu bağlamda, önceki gün güzel bir gelişme yaşandı. Samandağ Belediyesi, ilçe merkezinde çiçeklendirme çalışmaları yapmak istediğinde, bu girişime ilçe halkından destek geldi. Belediye, güzel gelişmeyi şu şekilde paylaştı:

“Samandağ Belediye Başkanının ilçemizin her köşesini çiçek bahçesine çevirmek için çiçeklendirme çalışmalarına devam ediyoruz. İlçemizi güzelleştirmek, daha estetik bir görünüme kavuşturmak amacıyla belediyemize hibe edilen çiçeklerimizin dikimini gerçekleştirdik. Daha güzel bir Samandağ için çiçek fidesi hibe eden Onites Tarım İbrahim Yetim ve Doç. Dr. Ünal Karık’a lavanta fideleri için teşekkür ediyoruz.”

Samandağ Belediyesi, ilçenin daha yaşanabilir ve estetik bir görünüme kavuşması için çiçeklendirme çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.” – Mehmet Durmaz-