Gelinlik evi açıldı…

Gelinlik evi açıldı…

Samandağ’da siyaset dünyasını buluşturan açılış

Samandağ’da “Güneş Gelinlik ve Abiye Dikim Evi”açılışında yörenin siyasetçileri bir araya geldi. Samandağ-Uzunbağ Mahallesi’ndeki Gelinlik Evi açılışına CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ile Hilmi Yarayıcı, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ile ilçede siyaset yapan bazı kişiler, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, açılışta yaptığı konuşmada, ”İşsizliğin en üst noktaya çıktığı, ekonomik şartların kötüye gittiği, sofradaki tabak sayısının her geçen gün azaldığı bir dönemde, kendi

toprağında ve kendi bölgesinde işini-aşını kazanabilmek için işyeri açmak önemli, cesurca bir girişimdir. Bu yönüyle işletme sahiplerini tebrik ediyorum. Değerli bir çalışma gerçekleştirmişlerdir” dedi.
Hatay Milletvekili Serkan Topal ise barış ve huzur ortamının ekonomik gelişmeleri getireceğini belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, Milletvekili Hilmi Yarayıcı da ‘bol kazanç’ dileğinde bulundu.
CHP Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı, davetlilerin isteği üzerine bir şarkı seslendirmek suretiyle açılışa renk kattı ve alkış topladı. -Cemil Yıldız-

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)