Samandağ’da yeni yol açımı ve asfalt hizmetleri

Samandağ’da yeni yol açımı ve asfalt hizmetleri

Samandağ Belediyesi ekipleri, “daha yaşanabilir bir Samandağ” hedefi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirmek suretiyle ilçe trafiğine yeni bir soluk kazandırmayı amaçlıyor.
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek şu bilgileri verdi.
“Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen İşleri ekiplerimiz hafta sonu da çalışmalarını sürdürdüler. Ekiplerimiz tarafından Yeni Mahalle Menekşe Sokak’ta yol çalışması yapılıyor. Karaçay Mahallesi’nde yol kenarında taş duvar örme çalışması yapılıyor. Koyunoğlu Mahallesi’nde yol dolgu çalışması yapılıyor. Yaylıca Mahallesi’nde vatandaşların arazilerine giden yolda yol düzenleme çalışması sürdürülüyor. Ayrıca Yeni Mahalle’de parkeye hazırlık çalışması yapılıyor. Uzunbağ Mahallesi’nde yol düzenleme çalışması tamamlandı. Meydan Mahallesi’nde temizlik çalışması yapıldı. Samandağlı vatandaşlarımızın daha kaliteli ortamlarda daha güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” -Adil Yeşildağ-