Sanat da ALİKEV’in desteğinde

<strong>Sanat da ALİKEV’in desteğinde</strong>

Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın, genç sanatçıların sanatsal üretimlerini desteklemek, sanata ve gençlere daha çok alan açabilmek için hayata geçirdiği Genç Sanatçı Fonu Programı’ndan karma sergi çalışması…

Genç sanatçıların sanatsal üretim süreçlerini desteklemek ve gençlere sanat aracılığıyla ifade alanı açmak amacıyla Ali İsmail Korkmaz (ALİKEV) tarafından hayata geçirilen Genç Sanatçı Fonu Sergisi’nin açılışı Karşı Sanat Çalışmaları’nda gerçekleşti. Bu yıl “Iskalamak” temasıyla düzenlenen karma sergide, 13 gencin eseri yer alıyor. Sergi, 4 Şubat’a kadar (Pazar günleri hariç her gün saat 12:00 – 18:00 arasında), İstanbul / Beyoğlu’nda bulunan Karşı Sanat Çalışmaları’nda görülebilir.

Bu konuda yapılan açıklamada, “Iskalamak Sergisi ile sonlandırdığımız Genç Sanatçı Fonu Programı’nda emeği geçen herkese, bize kapılarını açan Karşı Sanat Çalışmaları’na, jüri üyelerimize, atölye ve etkinlik konuklarımıza, bu programın asıl özneleri olan genç sanatçılara ve elbette bizleri her zaman olduğu gibi açılışta da bırakmayan tüm paydaşlarımıza, gönüllülerimize çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemde, Genç Sanatçı Fonu Programı’ndan yararlanmak ve eserlerinizi sergilemek için bizi takip etmeye devam edin” denildi.

-Haber/Tamer Yazar-