Şanssızdık, 26 Puanı Toplayan Bu Futbolcular, Yine Bu Futbolcularla…

Şanssızdık, 26 Puanı Toplayan Bu Futbolcular, Yine Bu Futbolcularla…

Hatayspor Teknik Direktörü ÖMER ERDOĞAN, 91.dakikada konuştu:

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, 3-0 yenik kapattıkları M.Başakşehir maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, şanssız bir günde olduklarını söyledi.

Emre Belözoğlu’nun gelmesiyle, hücum zenginliği artan, formda bir takıma karşı oynayacaklarını bildiklerini, buna göre de önlem aldıklarını söyleyen Erdoğan, şöyle devam etti:

“Bizim adımıza şanssız bir maç oldu. Açıkçası, iki penaltıya kadar da rakibin bir üstünlüğü ve pozisyonu yoktu. Maçın genelinde, zaten o goller dışında, herhangi böyle çok net bir pozisyon da vermedik. Maç ortadaydı, ama iki tane aynı şekilde penaltı sonrası 2-0 geriye düştükten sonra, tabii ki bizim için bir dezavantaj oluştu.

Maçın değerlendirmesinde, hiçbir oyuncumuzu suçlayamayacağım. Herkes iyi niyetliydi, gayretliydi. Şanssız bir şekilde tabi, 2-0 geriye düştükten sonra, tam devre arasında 3-0 olması… Açıkçası maçın ilk yarısı, zaten gidişatını belli etti. Dediğim gibi, bu oyuncular bugüne kadar 26 puanı topladılar. Yine bu futbolcu kardeşlerimizle önümüze bakacağız, telafi edeceğiz, puanları toplayacağız Ben, futbolcularıma güveniyorum.”