Sarı Lacivertlilere Yemek Verdi…

Sarı Lacivertlilere Yemek Verdi…

Rahmi Vardı’nın bir ayağı Hatayspor, diğer ayağı Kırıkhanspor’da

Kendisi gazeteci, iş insanı, çiftçi, fabrikatör, gastronomi alanında hizmet veren bir spor adamı olarak bilinir. Sevilen bir isim olan Rahmi Vardı, yaşamının bir parçası olarak gördüğü ve futbol yöneticiliği yaptığı Hatayspor’da, kadın futbol takımından sorumlu. Gecesini gündüzüne katarak koşturan Vardı, diğer taraftan Hatayspor A Takımı’nın özellikle iç saha ve dış saha maçlarında, taraftarların koordinasyonu konularında uzman bir isim, aktif ve sözü geçer bir spor adamı. Rahmi Vardı, Bordo-Beyazlı takıma bu alandaki çabalarıyla, özellikle geçen yıl çok şeyler kattı ve oluşabilecek zararlı girişimlerin de önüne geçti.

Rahmi Vardı, hafta sonunda, Pazar günü Hatayspor Kadın Futbol Takımı’nın Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ile yapacağı maç öncesi, Hassa’ya taraftar toplama peşinde. Yetmedi, doğup büyüdüğü ilçesi Kırıkhanspor’un Süper Lig’deki takımına da destek veriyor. Üç gün önce, futbolculara bir yemek ziyafeti çekti. Kırıkhanspor yöneticileri de Rahmi Vardı’nın futbola olan bu aşkını, ilgisini, desteğini görmezden gelmiyor ve teşekkür ediyor.

Kırıkhanspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çağlar, kendilerine destek veren Rahmi Vardı’ya hitaben; “Önceki gün Kırıkhansporlu futbolcu kardeşlerime yemek ikramında bulunan İşadamı Sayın Rahmi Vardı abimize tüm Yönetim adına teşekkür ederim” dedi. -Cemil Yıldız-