Savaş her yerde…

Savaş her yerde…

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, gittiği ilçelerde; merkez, çevre, dağ-bayır her yeri geziyor, seçmenlerle bir araya geliyor, dert dinliyor, hemşerilerinin iyi-kötü günlerinde yanlarında oluyor.

Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı Lütfü Savaş’ın iki dönemdir devam ettirdiği; merkez-çevre, dağ-bayır, en köşedeki seçmenlerle dirsek teması kurma şeklindeki gezi ve yaklaşımları hızlanarak sürüyor.
CHP’den yeniden aday olan Lütfü Savaş, önceki gün CHP İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları ile birlikte Altınözü ilçesi Yenihisar, Yunushan, Dokuzdal, Yanıkpınar, Kılınçtutan ve Seferli Mahallelerine gitti, buradaki vatandaşlarla ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi. Kimi zaman açıkta, kimi zaman da ev ortamında toplantılar yapan ve halkı dinleyen Lütfü Savaş’ın, bu yöntemle seçmenlerden olumlu tepkiler aldığı belirtiliyor.
Altınözü ilçesine bir gününü ayıran Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş’ın mahalle ziyaretleri ardından değerlendirmeleri şöyle:
“Altınözü ilçemizdeki Yenihisar, Yunushan, Dokuzdal, Yanıkpınar, Kılıçtutan, Seferli Mahallelerindeki kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelerek dertlerini ve sıkıntılarını dinledik. Bizleri, gönül sıcaklığıyla karşılayan hemşehrilerime teşekkür ederim.
Birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacağız. Gittiğimiz her mahallede, kapısını çaldığımız ve bizleri gönül sıcaklığıyla karşılayan, büyük bir sevgi ve muhabbetle karşılayıp misafir eden hemşehrilerime teşekkür ederim. Ülkemize, geleceğimize, Hatay’ımıza, huzurumuza ve birbirimize daha sıkı sarılacağız.” -Cemil Yıldız-