Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sazlıkta torbalar dolusu esrar

Antakya; “Demirköprü, Bohşin, Boynuyoğun”

Antakya; “Demirköprü, Bohşin, Boynuyoğun” üçgeninde, nehir kenarındaki sazlıkta, torba içinde 110 Kg ESRAR ile 84.000 adet CAPTAGON hap ele geçti.

Antakya İlçe Jandarması, Reyhanlı yolu üzerindeki Demirköprü, Bohşin ile Boynuyoğun Mahalleleri arasındaki nehrin kenarında bulunan sazlıkta çok miktarda uyuşturucu ele geçirdi. Resmi açıklamaya göre, torbalar içinde, 110 kg ağırlığında esrar, ayrıca 84.000 adet uyuşturucu captagon hap ele geçirildi.
Antakya İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından, 8 Haziran Pazartesi günü, Suriye sınırında bulunan Demirköprü Mahallesi’ndeki Boynuyoğun-Bohşin mevkiinden uyuşturucu madde geçirileceği bilgisi alınması üzerine, Konuyla ilgili KOM Şube Müdürlüğü ve Ziyaret Piyade Hudut Karakol Komutanlığı ile birlikte icra edilen faaliyet sonucunda, Boynuyoğun-Bohşin istikametinde akan atık su kanalı içerisindeki sazlıkların içine saklanmış şekilde bulunan 1 adet beyaz çuval, 1 adet siyah çanta ve 2 adet siyah çöp poşeti içerisinde, 84.000 adet, sentetik bir uyuşturucu madde olan captagon hap ile uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen 110 kg. takoz esrar maddesi ele geçirildi. Jandarma Narkotik birimi, olayı soruşturuyor. -Cemil Yıldız-