Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seçimden seçime değil, sürekli yanınızdayım

Hatay’ın son beş yıllık

Hatay’ın son beş yıllık dönemde ekonomik olarak adeta çöküş yaşadığını ifade eden CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, “AKP, ülkeyi yönetemez hale gelmiştir” dedi.

Geride kalan referandumun ardından çalışmalarını sonlandırmadan devam ettiren CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, fırsat buldukça mahalle ziyaretleri yaparak, hemşerileriyle bir araya geliyor ve görüş alışverişinde bulunuyor.
Bu kapsamda Defne’ye bağlı Büyükçat, Özbek, Karaçay, Yeniçağ, Güneysöğüt, Meydancık, Subaşı, Turunçlu, Akdeniz ve Çekmece Mahallelerini ziyaret eden Topal, “Seçimden seçime değil, sürekli yanınızda olmak için söz verdim ve bunu yapmaya çalışıyorum. Sizlerle bir araya gelip görüş ve önerilerinizi dinliyor, söz alabildikçe de bunları TBMM Genel Kurulu’nda ifade etmeye çalışıyorum. Sorunlarınıza, sorunlarımıza çözüm aramak adına mücadele ediyorum. Bu kapsamda 30 Mayıs Salı günü de TBMM’de bir konuşma yaparak Hatay’ın yaşadığı sorunları kürsüde bir kez daha ifade edeceğim” dedi.
-ZOR DÖNEM-
Hatay’ın son beş yıllık dönemde ekonomik olarak adeta çöküş yaşadığını ifade eden Topal, “AKP ülkeyi yönetemez hale gelmiştir” dedi ve şöyle devam etti:
“Tek adam anlayışının ülkeyi tam bir kaosa sürükleyeceğinin işaretleri görülmeye başlandı. Bunun en bariz örneklerinden biri, Sözcü Gazetesi’ne yönelik başlatılan FETÖ operasyonunun geldiği noktadır. Gazetecilik yaşamları bu çete, bu terör örgütü ve iktidardaki anlayışıyla mücadele ile geçmiş gazetecileri FETÖ iddiası ile tutukladılar. Hukukun olmadığı bir süreç yaşıyoruz ve bu süreci demokrasiyle taçlandırmanın tek yolu daha fazla çalışmak ve mücadele etmektir. Hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz. Biz bu anlayışla mücadeleye devam ediyoruz.”
-Gökay Gökdemir-