Şeffaf, Herkese Açık İhale

Şeffaf, Herkese Açık İhale

Samandağ Atatürk Sahili Parkı Büfe ve Sergi Alanı Kiralama İhalesi 8 Ağustos’ta

Samandağ Belediyesi’nin kısa bir süre önce hizmete soktuğu Atatürk Sahili Parkı’ndaki büfe ile sergi alanı kiralama ihalesi, önümüzdeki ay yapılıyor. İhale, 8 Ağustos Pazartesi günü, Samandağ Belediye Meclisi salonunda olacak. Samandağ Atatürk Sahil Parkı, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Evvel Temmuz Festivali sırasında resmen olmasa da açılmış, halk da bu alana akın etmişti.

Samandağ Belediyesi yetkilileri, halkın refahını ve rahatını düşünerek böyle bir projeyi gerçekleştirdiklerini söylerken, projenin, Samandağ’ın turizmi açısından kilometre taşı olacağını savunuyor. Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sahil parkını hizmete açarken, içindeki tesisleri de şeffaf bir şekilde, herkese açık bir ihale ile kiralamak istediklerini belirtti, 8 Ağustos’taki ihale ile ilgili olarak da şu bilgiyi verdi:

“Açılışına çok kısa bir süre kalan Atatürk Sahil Parkı’mızda yapımı tamamlanan ve vatandaşlarımıza hizmet edecek olan satış noktalarını, tüm halkımıza açık ve şeffaf bir şekilde ihale ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınla, hiçbir spekülasyon ve şaibe olmaksızın, tamamen şeffaf bir şekilde halkımıza sunacağımız ihaleye dileyen herkesin katılabileceğini ifade etmek istiyorum. Her adımımızı halkımızın menfaatini düşünerek attığımızı belirtiyor, ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” -Haber/Mutlu Yanık-