Sektörde faaliyet gösteren çalışanlara

Sektörde faaliyet gösteren çalışanlara

Lojistik Sektörü Eğitimleri

“Bölgemizin lokomotif sektörleri arasına yer alan lojistik sektörü firmalarımızın her zaman yanında olduk” diyen Yılmaz, İTSO olarak lojistik firmalarının sorunlarını dinlediklerini ve çözüm yolları aradıklarını söyledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) ev sahipliğinde, Barsan Global Lojistik A.Ş. tarafından, sektörde faaliyet gösteren çalışanlara yönelik, 2 gün süren bir eğitim düzenlendi. Eğitime; Barsan Global Lojistik A.Ş. İskenderun Bölgesi Genel Müdürü Ahmet Davut Akın yanı sıra Özler Lojistik Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Bilal Öz, Barsan Global A.Ş. personeli ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren çalışanlar katıldı.

Lojistik sektörü ile ilgili faaliyetlerin anlatıldığı eğitimlerde, Eğitmen Ahmet Aytoğan tarafından; Denizyolu taşımacılığı, konteyner taşımacılığı ve lojistik konuları ele alındı.

Eğitim seminerinde konuşan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “İskenderun Körfezi, lojistik taşımacılığında son derece önemli bir potansiyele sahip.  Bölgemizde, başta İskenderun Limanı olmak üzere bir çok liman ve iskelenin yer alması, lojistik taşımacılığının da önemini ortaya koymaktadır. Bölgemizin lokomotif sektörleri arasına yer alan lojistik sektörü firmalarımızın her zaman yanında olduk.  İTSO olarak, lojistik firmalarımızın her zaman sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyoruz” dedi.

Eğitim semineri sonunda; İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Barsan Global Lojistik A.Ş. İskenderun Bölgesi Genel Müdürü Ahmet Davut Akın’a, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Uysal’da Eğitmen Ahmet Aytoğan’na günün anısına plaket takdim etti.

Mutlu Yanık