Selçuk Gs’de Kalıyor

Selçuk Gs’de  Kalıyor

Galatasaray’ın milli futbolcusu Selçuk İnan’ın, kulübünde kalacağı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Milli futbolcu hemşerimiz Selçuk İnan, bu sezon sonunda futbolu bırakmayı düşünüyor. Milli futbolcu Selçuk ile Galatasaray Yönetimi’nin görüştüğü ve İnan’ın, takımda, teknik heyette yer almasının istendiği ve prensipte anlaşıldığı ifade edildi.
Buna göre Selçuk İnan’ın, önümüzdeki sezon büyük olasılıkla Galatasaray teknik heyetinde yer alabileceği konuşuluyor. Bu arada Hatayspor’un Selçuk İnan’a teklif götürdüğü şeklinde geçtiğimiz günlerde haberler çıkması üzerine, konu kamuoyuna taşınmış ve Selçuk’u, Hatayspor’un istediği yazılmıştı. Gelen bilgilere göre de, Hatayspor Yönetimi, dolaylı ya da dolaysız, Selçuk’a teklifte bulunmadı.
Doğrulanamayan haberlere göre, Hatayspor, ünlü futbolcuya şöyle teklifte bulundu:
“TFF 1. Lig ekibi Hatayspor, Galatasaray’ın kaptanını istiyor. Hatay Yönetimi’nin, tecrübeli futbolcuya,’Süper Lig’e çıkmak için en avantajlı takım biziz. Futbolu, memleketin Hatay’da bırakmanı istiyoruz.”
Hatayspor cephesinde ise, “Selçuk’la ilgilenmiyoruz. Hatayspor’un şampiyonluğunu ilan etmesi için kalan 6 maçımıza odaklanmışız. Gündemimizde başka şey yok” görüşü hakim. -Cemil Yıldız-