Sendika Yönetimi’nden Savaş’a Çiçekli Teşekkür

Sendika Yönetimi’nden Savaş’a Çiçekli Teşekkür

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde yetkili memur sendikası olan Tüm Yerel Sen’in Yönetimi ve üyeleri önceki gün bir araya geldi. Yönetim, ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyaretinde bulundu. Tüm Yerel Sen Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Birleşik Kamu İş Genel Sekreteri Mücahit DEDE ve Tüm Yerel Sen Genel Sekreteri Arap Mucur’dan oluşan sendika yönetimi heyeti, önceki gün BŞB Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

Sendika yönetiminden ziyaretle ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ başkanımıza ziyarette bulunduk. Bu ziyarette, karşılıklı olarak, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan emekçi memur arkadaşlarımıza yasal mevzuatlara uygun olarak ne gibi katkılar sağlanabilir konularında görüşme gerçekleştirdik. Konu ile ilgili olarak kısa zaman içerisinde sonuç alınacağını ümit ediyoruz.

Emekten ve emekçiden yana dik bir duruş sergileyerek biz emekçilere her daim desteklediklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş Başkanımıza teşekkür eder saygılar sunarız.”  -Cemil Yıldız-