Sinan İmzayı Anlattı

Sinan İmzayı Anlattı

Her şey biranda oldu, güzel gelişti, baktım ki iş imzaya kalmış, iyi de olmuş.

Hatayspor’un devre arası transferi Santrfor Sinan Kurumuş, Bordo-Beyazlı Kulübe gelmesinin bir anda gelişen olaylarla izah edilebileceğini kaydederken, “Her şey bir anda gelişti, güzel de gelişti, iyi de olmuş” dedi.
Ajanstürk’e açıklamasında, sezona Kırklarelispor’da başlayıp 9 gol ve 7 asist ile çok başarılı bir ilk yarı geçirdiğini hatırlatan Sinan Kurumuş, “Devre arası bir çok takım seni istedi ve sen Hatayspor’u seçtin. Neler yaşandı o dönem?” sorusuna cevaben şunları söyledi:
“Çok şükür ilk yarıyı hedeflerim doğrultusunda iyi bir istatistikle bitirdim. İlk yarı sonunda bazı takımlarla görüşmelerim oldu, menajerim görüşmeleri oldu. Benimle ilgilenen takımların kadrolarına, ligdeki hedeflerine, bana karşı yaklaşımlarına dikkat ettim ve kendi kafamda puanladım. Benim için en doğru kulüp Hatayspor’du. Benim gibi onların da hedefi vardı. Her sene kaçırdıkları şampiyonluğu bu sene çok istiyorlardı. İyi ve kaliteli bir oyuncu topluluğuna sahiplerdi. Buraya, bu kulübe yararlı olabileceğimi düşündüm.
Ve her şey güzel gelişti. İş bir anda imzalara kaldı. Buraya faydalı olacağımı düşündüğüm için Hatayspor’a imza attım.”
-Cemil Yıldız-